Balíček Barbaresco „Bric Turot“ II. + karafa Zwiesel zdarma, Červené

Většina vín, bez rozdílu ceny a kvality, se na trh běžně dostává ve chvíli, …

Více informací

Většina vín, bez rozdílu ceny a kvality, se na trh běžně dostává ve chvíli, kdy je vinař spokojen s výslednou kvalitou. Ta nejmladší vína jsou uvolněna do prodeje hned následující jaro po sklizni, ta „nejlepší“ vína zrají v sudech či lahvích i několik let, než se dostanou k nám.

Takto dostupná vína můžete uložit do sklepa a po několika letech si dopřát možnost sledovat vývoj vína v lahvi. To ale vyžaduje notnou dávku trpělivosti.

Další možností je koupit vína, která jsou již lahvově zralá. Tato možnost ale není pravidelná – lahvově zralá vína se do prodeje dostávají poměrně sporadicky. Je také důležité vědět, z jakého zdroje vína pocházejí. Nesprávné skladování rozhodně vínu neprospěje!

Díky spolupráci s vinařstvím Antinori se nám, přímo z jejich sklepů, podařilo získat několik zajímavých vín.

Nyní tak máte možnost ochutnat 4 vína Barbaresco „Bric Turot“ z vinařství Prunotto v italském regionu Piemonte. Zakoupením tohoto exkluzivního balíčku získáte možnost porovnat kvalitu ročníků 2009, 2013, 2014 a 2016. Pro detailní informace klikněte vždy na daný ročník.

Protože taková vína nutně vyžadují dekantaci, dáme Vám k tomu ZDARMA dekantér od premiové značky Zwiesel 1872, konkrétně z řady Enoteca – náhled dekantéru najdete zde.

Využijte unikátní příležitost poznat, jaký vliv má zrání v lahvi na výslednou kvalitu vín.

K dispozici je pouze omezené množství v jednotkách kusů!!!

Vína jsou samostatně neprodejná.

Vlastnosti vín(a)

  • Červená vína
  • Tiché
  • Červené

Balíček Barbaresco „Bric Turot“ II. + karafa Zwiesel zdarma – Červená vína

Brand : Prunotto