Power of Wine, limitovaná edice, 12 x 0,75l, Bílé

Power of Wine je limitovaná edice vín z produkce Vinařství Kadrnka. Jedná se …

Více informací

Power of Wine je limitovaná edice vín z produkce Vinařství Kadrnka. Jedná se o nová vína ročníku 2020 a sektu 2019. Některá z vín ještě ani nejsou v prodeji a některá se do běžného prodeje ani nedostanou.

Jindra Kadrnka k tomu říká: 

“Ročník 2020 se v našich vínech vyznačuje výraznou ovocitostí, živostí, šťavnatostí, krásnou kyselinou a výrazně slaným závěrem v chuti. Rok byl chladnější, než ty předešlé, bohatší na srážky, dozrávání bylo pozvolné a sběr probíhal v „v klidu“, bez časového presu, protože hrozny nám rychle a zaráz nepřezrávaly, ba naopak. Závěr sklizně byl ovlivněn větším přísunem srážek, ale vše dopadlo nakonec dobře a hrozny se dostaly za pomoci rodiny, přátel a nadšenců do sklepa.”

A jaká vína na Vás v tomto balíčku čekají? Opět nechme slovo Jindrovi:

“Je zde Sekt Ryzlink vlašský, z kterého jsem nadšen a pěkně se pije, je plný, minerální, ovocitý s pevným kvasničným závěrem. Šťavnaté letní pití v podobě růžovky z Cabernet Moravia, krásně ovocný Müller, který je asi nej, co jsme kdy udělali a ročník mu fakt sedl. 

Vlašáky jsou zde ve třech provedeních, a to křupavý a dobře pitelný kabinet z Ořechovky, pak pevný a vyzrálejší v pozdním sběru z Ořechovky a třetí do party je pro tento rok zatříděný pod společnou značkou Dunajovský vlašák i náš z Liščáku. 

Hibernal opět pěkně poznatelný, svůj typický a pěkně vyvážený poměr 7/7. 

Dále slaný, výrazný a minerální Sauvignon z Pavlova, který je Novo Zélanďan jak poleno. Johanniter, který je po kvašení a ležení na sudu velmi plný, mohutný a nadupaný jak “sfiňa”. 

A nakonec tři Pálavy v provedení 1/ suchá, slaná, minerální a velmi chlastací ze Slunného vrchu, 2/ polosuchá až suše působící, pěkně vyzrálá, mohutná, opulentní a opět pěkně minerální Za Turoldem a 3/ tradičně polosuchá z Ořechové hory, která je pěkně meruňková, pomerančová a mandarinková a bude se zase líbit.

Přeji a připíjím Vám na zdraví přátelé. Užívejte krásy života s našimi víny. 

Jindra”

Vlastnosti vín(a)

  • Bílá vína
  • Bílé

Power of Wine, limitovaná edice, 12 x 0,75l – Bílá vína

Brand : Vinařství Kadrnka